®P5L 1394, LGA775, Intel 945P, 1066/800/533, Memory DDR2 667/533, Graphic PCI-E x16, SATA II*4, SATA II*2(one is External SATA), 1394 2 x 1394a, Audio 6-CH(HD), Lan Gb Attansic PCIe, ATX

1.520,00 ден.   Спореди

®P5L 1394, LGA775, Intel 945P, 1066/800/533, Memory DDR2 667/533, Graphic PCI-E x16, SATA II*4, SATA II*2(one is External SATA), 1394 2 x 1394a, Audio 6-CH(HD), Lan Gb Attansic PCIe, ATX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.520,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®P5L 1394, LGA775, Intel 945P, 1066/800/533, Memory DDR2 667/533, Graphic PCI-E x16, SATA II*4, SATA II*2(one is External SATA), 1394 2 x 1394a, Audio 6-CH(HD), Lan Gb Attansic PCIe, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка