®P4I65G, S478, Intel 865G, System 800/533, Memory 2XDDR2 400, Graphic AGPx8, Integrated Intel Extreme Graphics 2 DX8.0 VGA max. 64MB (shared), 2xSATA(2x ATA100 IDE), Audio 6-CH, Lan 10/100 Realtek, M-ATX

3.169,00 ден.   Спореди

®P4I65G, S478, Intel 865G, System 800/533, Memory 2XDDR2 400, Graphic AGPx8, Integrated Intel Extreme Graphics 2 DX8.0 VGA max. 64MB (shared), 2xSATA(2x ATA100 IDE), Audio 6-CH, Lan 10/100 Realtek, M-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.169,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®P4I65G, S478, Intel 865G, System 800/533, Memory 2XDDR2 400, Graphic AGPx8, Integrated Intel Extreme Graphics 2 DX8.0 VGA max. 64MB (shared), 2xSATA(2x ATA100 IDE), Audio 6-CH, Lan 10/100 Realtek, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка