P41C-DE

P41C-DE

2.949,00 ден.   Спореди

P41C-DE, LGA 775, Intel® G41 + ICH7 Chipsets, Supports FSB1333/1066/800/533 MHz CPUs, Supports Dual Channel DDR3 1333(OC)/1066/800, 2 x DIMM slots, Max. capacity up to 8GB; Dual Channel DDR2 1066(OC)/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.949,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P41C-DE, LGA 775, Intel® G41 + ICH7 Chipsets, Supports FSB1333/1066/800/533 MHz CPUs, Supports Dual Channel DDR3 1333(OC)/1066/800, 2 x DIMM slots, Max. capacity up to 8GB; Dual Channel DDR2 1066(OC)/800/667/533, 2 x DIMM slots, Max. capacity up to 8GB, 1 x PCI Express x16 slot, 4 x SATAII 3.0 Gb/s connectors, PCIE Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s, Supports Smart BIOS, ASRock OC Tuner, Intelligent Energy Saver, Instant Boot, Instant Flash, OC DNA, EuP Ready, 7.1 CH HD Audio (VIA® 1708S Audio Codec with QSound), I/O Panel: 1 x Coaxial SPDIF Out Port, 1 x Optical SPDIF Out Port, 4 x Ready-to-Use USB 2.0 Ports, 1 x RJ-45 LAN Port with LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

M5A87

M5A87

         
4.750,00 ден.
M5A78L

M5A78L

         
3.550,00 ден.
H61DE/SI

H61DE/SI

         
3.490,00 ден.

Најпопуларни производи