P3-171-5333Y4G12as, 11.6" Multi-touch HD IPS LCD, 3th gen. Intel® Core i5-3339Y procesor (1.50 GHz - 3MB Cache), RAM 4GB DDRIII, SSD 120GB, Acer Nplify 802.11a/g/n, Bluetooth 4.0,  Acer Crystal Eye, Windows 8 - 64-bit

P3-171-5333Y4G12as, 11.6" Multi-touch HD IPS LCD, 3th gen. Intel® Core i5-3339Y procesor (1.50 GHz - 3MB Cache), RAM 4GB DDRIII, SSD 120GB, Acer Nplify 802.11a/g/n, Bluetooth 4.0, Acer Crystal Eye, Windows 8 - 64-bit

44.399,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 44.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка