OSRAM SILVERSTAR H7

2.035,00 ден.   Спореди

До 50% повеќе светлина значи зголемување на безбедноста. 20 метри продолжени светлосни конуси со современ дизајн за сите стаклени фарови. Одговара на високите барањата на германските производители на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.035,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


До 50% повеќе светлина значи зголемување на безбедноста. 20 метри продолжени светлосни конуси со современ дизајн за сите стаклени фарови. Одговара на високите барањата на германските производители на автомобили. Со Е тест.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка