Osram LED декоративни ленти

7.493,00 ден.   Спореди

Флексибилни LED ленти, чија боја и интензитет може да бидат прилагодени со далечински управувач. Лентите може да се исечат по желба со ножици и можат да се стават во секој ќош или на полица.Се фиксира...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.493,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилни LED ленти, чија боја и интензитет може да бидат прилагодени со далечински управувач. Лентите може да се исечат по желба со ножици и можат да се стават во секој ќош или на полица.Се фиксираат со самолепливата лента од задната страна. Основата може да се продолжи со опремата за дополнување, која содржи уште ленти и спојници (до 3 метри) Брза, безбедна инсталација - едноставно вклучи и играј!.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка