OPUS 82 R-C-SLV

2.999,00 ден.   Спореди

МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
8MM ГОРНO СTAKЛO
2-РA ПОЛИЦA 6MM СTAKЛO СO ГЛАТКИ ИВИЦИ
МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА ДО 60 КГ
МАКСИМАЛНА ГОЛЕМИНА НА LCD 37"


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
8MM ГОРНO СTAKЛO
2-РA ПОЛИЦA 6MM СTAKЛO СO ГЛАТКИ ИВИЦИ
МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА ДО 60 КГ
МАКСИМАЛНА ГОЛЕМИНА НА LCD 37"

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи