OPUS 730-B-SLV

2.999,00 ден.   Спореди

СТАКЛЕНА МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
СОСТАВ: СТАКЛО И МЕТАЛ ( ДВЕ НИВОА )
ДИМЕНЗИИ: В / Ш / Д/ 53 / 80 / 40 СМ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СТАКЛЕНА МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
СОСТАВ: СТАКЛО И МЕТАЛ ( ДВЕ НИВОА )
ДИМЕНЗИИ: В / Ш / Д/ 53 / 80 / 40 СМ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи