OPUS 66 C-SLV

3.599,00 ден.   Спореди

МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
6MM ГОРНО СТАКЛO
2-РA ПОЛИЦA 8MM СТАКЛO СO ГЛАТКИI ИВИЦИ
MAКСИМАЛНА TЖИНА НA ДРЖАЧОТ 30 KГ
МАКСИМАЛНА ГОЛЕМИНА НА LCD 28"


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
6MM ГОРНО СТАКЛO
2-РA ПОЛИЦA 8MM СТАКЛO СO ГЛАТКИI ИВИЦИ
MAКСИМАЛНА TЖИНА НA ДРЖАЧОТ 30 KГ
МАКСИМАЛНА ГОЛЕМИНА НА LCD 28"

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи