OPTOMA screen DS-9092PMG+ 16:9 92" 2130mm x 1490mm, Steel Square Casing with Speed control

8.920,00 ден.   Спореди

OPTOMA screen DS-9092PMG+ 16:9 92" 2130mm x 1490mm, Steel Square Casing with Speed control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.920,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OPTOMA screen DS-9092PMG+ 16:9 92" 2130mm x 1490mm, Steel Square Casing with Speed control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка