ONE FOR ALL SV9015, Non Amplified indoor antenna Eco Line, DVB-T/T2, DAB/DAB+, range 0-5km, FM/VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, 1m coaxial cable, Rotatable, Tiltable, With telescopic antennas

396,00 ден.   Спореди

ONE FOR ALL SV9015, Non Amplified indoor antenna Eco Line, DVB-T/T2, DAB/DAB+, range 0-5km, FM/VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, 1m coaxial cable, Rotatable, Tiltable,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ONE FOR ALL SV9015, Non Amplified indoor antenna Eco Line, DVB-T/T2, DAB/DAB+, range 0-5km, FM/VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, 1m coaxial cable, Rotatable, Tiltable, With telescopic antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка