OLYMPUS VR340

OLYMPUS VR340

5.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS VR340, black, 16 Mpixels, 10x super wide optical zoom lens 24mm, 3D photo shooting included glasses, HD video, Super slim metal body, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, SDHC slot, Wireles...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS VR340, black, 16 Mpixels, 10x super wide optical zoom lens 24mm, 3D photo shooting included glasses, HD video, Super slim metal body, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, SDHC slot, Wireless Eye fi compatibility, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи