OLYMPUS TG-1

OLYMPUS TG-1

19.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS TG-1, Silver, Tough series, 12.2 Mpixels BSI CMOS, 4x wide optical zoom lens 25mm, F2.0 high speed lens, 12m waterproof, 2m shockproof, 100kg crushproof, -10C freezerproof, GPS & Electronic co...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS TG-1, Silver, Tough series, 12.2 Mpixels BSI CMOS, 4x wide optical zoom lens 25mm, F2.0 high speed lens, 12m waterproof, 2m shockproof, 100kg crushproof, -10C freezerproof, GPS & Electronic compass integrated, HDR, iHS technology, 3D photo shooting, Full HD video, TruePic VI Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0" OLED screen 610k, ISO 6400, SDHC slot, HDMI, Wireless Eye fi compatibility, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи