OLYMPUS SP-820UZ

14.990,00 ден.   Спореди

OLYMPUS SP-820UZ, Black, 14.5 Mpixels CMOS, 40x ultra wide optical zoom lens 22.4mm, 3D photo shooting, Full HD video, HDR, TruePic V Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, ISO 640...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS SP-820UZ, Black, 14.5 Mpixels CMOS, 40x ultra wide optical zoom lens 22.4mm, 3D photo shooting, Full HD video, HDR, TruePic V Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, ISO 6400, SDHC slot, HDMI, Wireless Eye fi compatibility, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи