OLYMPUS SP-720UZ

OLYMPUS SP-720UZ

10.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS SP-720UZ, Black, 14.5 Mpixels CMOS, 26x ultra wide optical zoom lens 26mm, 3D photo shooting, Full HD video, HDR, TruePic III+ Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, ISO 64...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS SP-720UZ, Black, 14.5 Mpixels CMOS, 26x ultra wide optical zoom lens 26mm, 3D photo shooting, Full HD video, HDR, TruePic III+ Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, ISO 6400, SDHC slot, HDMI, Wireless Eye fi compatibility, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи