OLYMPUS E-PL3 1442 silver + EZ-M1442 II R silver Kit incl. Charger + Battery (with BLS-5)

OLYMPUS E-PL3 1442 silver + EZ-M1442 II R silver Kit incl. Charger + Battery (with BLS-5)

20.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS E-PL3 1442 silver + EZ-M1442 II R silver Kit incl. Charger + Battery (with BLS-5), Mirrorless photo, Tiltable LCD display 3.0”, FullHD video, Ultra Fast auto focus, 12.3 Mpixels Live MOS senso...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS E-PL3 1442 silver + EZ-M1442 II R silver Kit incl. Charger + Battery (with BLS-5), Mirrorless photo, Tiltable LCD display 3.0”, FullHD video, Ultra Fast auto focus, 12.3 Mpixels Live MOS sensor 4/3", Powerful new TruePic VI image processor, Micro four thirds lens mount 14-42mm, ISO 12800, Optical image stabilizer two dimensional, HDMI, accessory port, wireless via EYE Fi card, Lithium ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка