OLYMPUS D-735 Silver/4GB Kingston/BAG Reporter

OLYMPUS D-735 Silver/4GB Kingston/BAG Reporter

3.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS D-735 Silver/4GB Kingston/BAG Reporter, 12.2 Mpixels, 4x wide optical zoom 27mm, VGA video, Super slim metal body, Image stabiliser, 2.7” LCD screen, SDHC slot, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS D-735 Silver/4GB Kingston/BAG Reporter, 12.2 Mpixels, 4x wide optical zoom 27mm, VGA video, Super slim metal body, Image stabiliser, 2.7” LCD screen, SDHC slot, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка