Olympia PMR 1120 walkie talkie

Olympia PMR 1120 walkie talkie

1.699,00 ден.   Спореди

Olympia PMR 1120 walkie talkie, Range up to 5km, Integrated light torch, Euro 0.5W PMR standard, Frequency 446MHz, 8 channels, LCD display with backlight, up to 8 hours, AAA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia PMR 1120 walkie talkie, Range up to 5km, Integrated light torch, Euro 0.5W PMR standard, Frequency 446MHz, 8 channels, LCD display with backlight, up to 8 hours, AAA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка