Olympia Paper shredder PS 33 T  black

Olympia Paper shredder PS 33 T black

1.199,00 ден.   Спореди

Olympia Paper shredder PS 33 T black, Strip cut, 5 sheets A4, shreds 7mm wide strips, 7 litres, with telescope, 3-3.5 papers in minute


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Paper shredder PS 33 T black, Strip cut, 5 sheets A4, shreds 7mm wide strips, 7 litres, with telescope, 3-3.5 papers in minute

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка