Olympia Digital Dictation machine MEMO 99 II, Archiving on PC in WAV format, SD card slot, USB port, 2GB Memory, Up to 32400 minutes recording , up to 396 records (4 folders), LCD display with clock, Built in microphone and speaker, Earphone/External

2.999,00 ден.   Спореди

Olympia Digital Dictation machine MEMO 99 II, Archiving on PC in WAV format, SD card slot, USB port, 2GB Memory, Up to 32400 minutes recording , up to 396 records (4 folders), LCD display with clock, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Digital Dictation machine MEMO 99 II, Archiving on PC in WAV format, SD card slot, USB port, 2GB Memory, Up to 32400 minutes recording , up to 396 records (4 folders), LCD display with clock, Built in microphone and speaker, Earphone/External microphone jack, 2x AAA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка