Olympia Digital Dictation machine MEMO 33 II, Uses Micro casettes, Easy operation with big buttons, Counter with 3 digits, 2x AA batteries

1.590,00 ден.   Спореди

Olympia Digital Dictation machine MEMO 33 II, Uses Micro casettes, Easy operation with big buttons, Counter with 3 digits, 2x AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Digital Dictation machine MEMO 33 II, Uses Micro casettes, Easy operation with big buttons, Counter with 3 digits, 2x AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка