Olympia Bank Note counter NC 505

Olympia Bank Note counter NC 505

8.799,00 ден.   Спореди

Olympia Bank Note counter NC 505, Detect counterfeit money, Checks Euro notes, 850 notes/minute, Chain and half Note detection


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Bank Note counter NC 505, Detect counterfeit money, Checks Euro notes, 850 notes/minute, Chain and half Note detection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка