Olympia машина за уништување хартија

Olympia машина за уништување хартија

1.947,00 ден.   Спореди

Овој уништувач е непобедлив во однос на својата ефикасност.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој уништувач е непобедлив во однос на својата ефикасност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка