Old Pascas Negro

445,00 ден.   Спореди

Производител: Gebr. Heinemann
Шифра на производ: 132
UPC: 4062400527101
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Барбадос
Категорија : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 445,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gebr. Heinemann
Шифра на производ: 132
UPC: 4062400527101
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Барбадос
Категорија : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи