Office
Office

Office

12.790,00 ден.   Спореди

CPU - Intel G460
MB - Intel H61 + VGA Intel HD2000
RAM - 2 GB DDR3 1333 MHz
HDD - 500 GB SATA2
DVD RW+/- SATA DL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 12.790,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU - Intel G460
MB - Intel H61 + VGA Intel HD2000
RAM - 2 GB DDR3 1333 MHz
HDD - 500 GB SATA2
DVD RW+/- SATA DL

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка