OFFICE LGA 1155

12.290,00 ден.   Спореди

Intel G540,(2.50GHz),4GB DDR3 RAM,1333MHz,500GB HDD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 12.290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel G540,(2.50GHz),4GB DDR3 RAM,1333MHz,500GB HDD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи