Office Home&Business 2013 32/64 English CEE

Office Home&Business 2013 32/64 English CEE

12.790,00 ден.   Спореди

Office applications

Word 2013
Excel 2013
PowerPoint 2013
OneNote 2013
Outlook 2013

7 GB SkyDrive storage
Number of installations: 1PC
Licensed for: Home or bu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Office applications

Word 2013
Excel 2013
PowerPoint 2013
OneNote 2013
Outlook 2013

7 GB SkyDrive storage
Number of installations: 1PC
Licensed for: Home or business use

More Info: http://office.microsoft.com/en-us/home-and-business/#SeeTopFeatures

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка