Office Chair NOWY STYL LARGO

4.550,00 ден.   Спореди

Office Chair NOWY STYL LARGO

Комбинација од платно и еко кожа
Силна метална конструкција
Механизам за лулање со застанување во 1 позиција
Гасов ароматизер за регулирање на в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Office Chair NOWY STYL LARGO

Комбинација од платно и еко кожа
Силна метална конструкција
Механизам за лулање со застанување во 1 позиција
Гасов ароматизер за регулирање на висината
Регулирање на лулашкиот механизам според тежината на седлото
Цврста петокрака ногарка
Фиксни подлактици, пластични
Постои опција со хромирана ногарка
Боја: црна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи

ОM515

ОM515

         
1.590,00 ден.
ОM605

ОM605

         
4.800,00 ден.
ОM653

ОM653

         
7.000,00 ден.