Office Chair NOWY STYL CONCORD

3.782,00 ден.   Спореди

Office Chair NOWY STYL CONCORD

Висококвалитетна еко кожа
Силна метална конструкција
Гасов ароматизер за регулирање на висината
Цврста петокрака ногарка
Подлактици фиксни...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.782,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Office Chair NOWY STYL CONCORD

Висококвалитетна еко кожа
Силна метална конструкција
Гасов ароматизер за регулирање на висината
Цврста петокрака ногарка
Подлактици фиксни пластични
Боја: црна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Pocituvani zainteresirani sme za kancelariskiot stol od 3.138,00 den.pa kako moze da se naraca i dali vrsite distava.nie sme od Veles. Pozdrav i Vi blagodaram
Сродни производи


Најпопуларни производи

ОM515

ОM515

         
1.590,00 ден.
ОM605

ОM605

         
4.800,00 ден.
ОM653

ОM653

         
7.000,00 ден.