ODD DVD-RW IDE used

ODD DVD-RW IDE used

591,00 ден.   Спореди

ODD DVD-RW IDE used


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 591,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ODD DVD-RW IDE used

Тип на диск Internal
Интерфејс на дискот PATA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка