OCZ 60GB Vertex 3 Series SATA3/6GBS 2.5" SSD drive MLC,Included 3.5" Desktop adapter bracket (Read: up to 550MB/s,Write: up to 495MB/s,MTBF: 2 million hours,Random Write 4KB (Aligned): 60,000 IOPS)

7.479,00 ден.   Спореди

OCZ 60GB Vertex 3 Series SATA3/6GBS 2.5" SSD drive MLC,Included 3.5" Desktop adapter bracket (Read: up to 550MB/s,Write: up to 495MB/s,MTBF: 2 million hours,Random Write 4KB (Aligned): 60,000 IOPS)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.479,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OCZ 60GB Vertex 3 Series SATA3/6GBS 2.5" SSD drive MLC,Included 3.5" Desktop adapter bracket (Read: up to 550MB/s,Write: up to 495MB/s,MTBF: 2 million hours,Random Write 4KB (Aligned): 60,000 IOPS)

Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 60 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка