NZXT SOURCE 210 ELITE BLACK , ATX, 1 x Headphone, 1 x Mic In

3.280,00 ден.   Спореди

NZXT SOURCE 210 ELITE BLACK , ATX, 1 x Headphone, 1 x Mic In, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 8 x

3.5" Internal, 3x 5.25" External, Expansion Slots 7, Fun support 2x 120/140mm, 4x 120mm,
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.280,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NZXT SOURCE 210 ELITE BLACK , ATX, 1 x Headphone, 1 x Mic In, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 8 x

3.5" Internal, 3x 5.25" External, Expansion Slots 7, Fun support 2x 120/140mm, 4x 120mm,

Fans Included 1x 120mm(front), 1x 140mm (TOP), Max CPU Cooler Height 160 mm, Max VGA Card

Length 330 mm, Bottom Mounted PSU, Aluminum Textured Panel

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка