NZXT S340 ELITE MATTE WHITE MID TOWER, tempered glass panel, 1x Audio/Mic

6.147,00 ден.   Спореди

NZXT S340 ELITE MATTE WHITE MID TOWER, tempered glass panel, 1x Audio/Mic, 2x USB 3.0, 2x

USB 2.0, HDMI with VR Support, magnetic cable management puck, Full Kraken Series cooler
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.147,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NZXT S340 ELITE MATTE WHITE MID TOWER, tempered glass panel, 1x Audio/Mic, 2x USB 3.0, 2x

USB 2.0, HDMI with VR Support, magnetic cable management puck, Full Kraken Series cooler

support up to 280mm, Fully filtered, ATX, Expansion Slots 7, Drive Bays: Internal 3.5": 2+1,

Internal 2.5": 3+1, Fan Support Front: 2x 140/2x120mm, Top: 1x 140/120mm (1 x 120mm FN V2

Fans Included), Rear: 1x 120mm (1 x 120mm FN V2 Fan Included), GPU Clearance Without

Radiator: 364mm,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка