NOVITEC CBT12X тестер за олово-киселински батерии

5.664,00 ден.   Спореди

Професионален тестер за батерии-корисен, мал и економичен за секој џеб. Дијагноза за сите 12 V олово-киселински батерии на полнење. Приказ за напонот на батеријата и проценка на статусот на батерија ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.664,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионален тестер за батерии-корисен, мал и економичен за секој џеб. Дијагноза за сите 12 V олово-киселински батерии на полнење. Приказ за напонот на батеријата и проценка на статусот на батерија на LED-екранот. Погоден за сите стандардни батерии за автомобили, дури и батерија со гел или руно-гел батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка