Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for HP/COMPAQ 19V/4.74A 5.0/7.4mm plug Compatible

637,00 ден.   Спореди

90W AC Adapter Comp COMPAQ HP 19V 4,74A Plug 5,0/7,4 mm

Compatible HP/COMPAQ19V/4.74A
19V 4.74A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldw...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 637,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 640,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


90W AC Adapter Comp COMPAQ HP 19V 4,74A Plug 5,0/7,4 mm

Compatible HP/COMPAQ19V/4.74A
19V 4.74A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 4.74A
Power: 90W
DC Connector size:
Internal Diameter: 5.0mm
External Diameter: 7.4mm

Compatibility:

Laptop Models HP Pavilion DV2 DV3 DV3T DV3Z DV4 DV4T DV4Z DV5 DV5T DV5Z
HP Pavilion DV6 DV7 DV7T G50 G60 G70 HDX16
HP Pavilion DV3000 DV3500 DV3700 series
M37M65M38
Compatible

391172-001 391173-001 384020-003 384020-001 384021-001 382021-002
OEM # PPP012L-S PPP012S-S PPP014L-S PPP014H-S PA-1900-08H2 PA-1900-18H2
HP-AP091F13LF SE ED494AA#ABA KG298AA#ABA


HDX 16 series

Pavilion DV3-1000 series

Pavilion DV3-2000 series

Pavilion DV3-2100 series

Pavilion DV4-1000 series

Pavilion DV4-1100 series

Pavilion DV4-1200 series

Pavilion DV4-1300 series

Pavilion DV4-1400 series

HP Pavilion DV4T series

Pavilion DV5-1000 series

Pavilion DV5-1100 series

Pavilion DV5-1200 series

Pavilion DV5T, DV5Z series

Pavilion DV6- 1000 series

Pavilion DV6- 1100 series

Pavilion DV6- 1200 series

Pavilion DV7-1000 series

Pavilion DV7-1100 series

Pavilion DV7-1200 series

Pavilion DV7-1400 series

Pavilion DV7-2000 series

Pavilion DV7T series

Pavilion G50 series

Pavilion G60 series

Pavilion G70 series

More details on compatability:
http://hantol.cn/main.asp?item=5465&idcat=

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка