Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for DELL 19.5V/4.62A 5.0/7.4mm plug Compatible

687,00 ден.   Спореди

90W AC Adapter Comp DELL 19,5V 4,62A Plug 5,0/7,4 mm

Compatible DELL19.5V/4.62A
19.5V 4.62A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 687,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


90W AC Adapter Comp DELL 19,5V 4,62A Plug 5,0/7,4 mm

Compatible DELL19.5V/4.62A
19.5V 4.62A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19.5V 4.62A
Power: 90W
DC Connector size:
Internal Diameter: 5.0mm
External Diameter: 7.4mm

Compatibility:

Compatible Part Numbers:
NADP-90KB A, PA-1900-02D, PA-10 and PA-12 Family, PA-10, NADP-90KB, PA-1900-02D, PA-1900-02D2, U7809, C2894, 9T215, 310-2862, 7W104, 310-399, 09T215, 5U092, PA-1900-04,450-10484, 450-10463, C2894 , 2H098, 7W104 , 310-3149, 5U092,
450-1048, 4310-2862, 310-3399, 310-6557, 340-4002 ,310-7712 / ?10-2862 310-3399 /?10-6325 310-6557 /?10-7712 310-4002 /?W104 9T215 /?ADP-90KB?, C2894 /?H098 ?W104 /?10-3149 5U092 /?ADP-90KB
5U092, 09T215, UC473, 9T215, C2894 or 7W104.

INSPIRON 1150/300M/500M/510M;

INSPIRON 600M/630M/640M;

INSPIRON 700M//710M;

INSPIRON 6000/6400;

INSPIRON 8500/8600;

INSPIRON 9200/9300/9400;

INSPIRON E1405/E1505/E1705;

LATITUDE D400/D410

LATITUDE D500/D505/D510/D520;

LATITUDE D600/D610/D620

LATITUDE D800/D810/D820;

LATITUDE 100L/X300

PRECISION Workstation M20/ M60 /M65/ M70 /M170 /M1210 ;

Dell XPS M140

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка