Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for ACER/ASUS/IBM/HP/FS/TOSHIBA 19V/4.74A 1,7/5.5mm plug

637,00 ден.   Спореди

ITEM CODE: NBP18
90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA 19V 4,74A PLUG 1,7/5.5 MM

Compatible 90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON
FUJ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 637,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ITEM CODE: NBP18
90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA 19V 4,74A PLUG 1,7/5.5 MM

Compatible 90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON
FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 4.74A
Power: 90W
DC Connector size:
Internal Diameter: 1.7mm
External Diameter: 5.5mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка