Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for HP/COMPAQ 18,5V/3,5A 5.0/7.4 mm plug Compatible

586,00 ден.   Спореди

65W AC Adapter Comp HP COMPAQ 18,5V 3,5A Plug 5.0/7.4 mm

Compatible HP/COMPAQ18.5V/3.5A
18.5V 3.5A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (wor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


65W AC Adapter Comp HP COMPAQ 18,5V 3,5A Plug 5.0/7.4 mm

Compatible HP/COMPAQ18.5V/3.5A
18.5V 3.5A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC18.5V 3.5A
Power: 65W
DC Connector size:
Internal Diameter: 5.0mm
External Diameter: 7.4mm

Compatibility:

N600 N600c N610c N620c N800 N800 series N800v N800w N1000c N1000v NC4000 NC6000 NC8000 NW8000

Compaq Presario :
300 305 900 900 Series 905 905US 910 910US 912 912rsh 918 918rsh 920 920US 2200XX series 2204US 2800 2800 series 2800CA 2800T 2800US 2811CL M2000 V1000 Series PC V2000 V2030US V2010US V2100 V4000 X1000 X1000 series X1010US X1015 X1015US X1018CL X1020US X1030 X1030US X1031AP X132AP X1033AP X1034AP X1035AP X1036AP X1037AP X1039AP X1040 X1040US X1041AP X1058CL X1360US X1460US 170 SMB 190SMB

Compaq Tablet PC :
TC1000 TC1100

HP Compaq Business Notebook :
NC4000 NC4010 NC4200 NC6000 NC6100 Series NC6105 NC6110 NC6115 NC6120 NC6200 Series NC6200 CTO NC6220 NC6230 NC8000 NC8230 NW8000 NX4800 NX5000 NX6100 Series NX6150 NX6110 NX6115 NX6120 NX6125 NX6130 NX7000 NX7010 NX7100 NX7200 NX9020 NX9030 NX9040 NX9050 X90XX TABLET PC M2000

HP Pavilion :
DV1000 DV1100 ZE2000 ZE4900 ZT3000 ZT3000 series ZT3010US ZT4900

HP Tablet PC :
TC1000 TC1100

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка