Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for DELL 19.5V/3.34A 5.0/7.4mm plug Compatible

650,00 ден.   Спореди

65W AC Adapter Comp DELL 19,5V 3,34A Plug 5.0/7.4 mm

Compatible DELL19.5V/3.34A
19.5V 3.34A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 4 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 681,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


65W AC Adapter Comp DELL 19,5V 3,34A Plug 5.0/7.4 mm

Compatible DELL19.5V/3.34A
19.5V 3.34A, DC Connecter size: 5.0/7.4

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19.5V 3.34A
Power: 65W
DC Connector size:
Internal Diameter: 5.0mm
External Diameter: 7.4mm

Compatibility:
Inspiron Series - 300m 500m 500M 510m 6000 600M 630m 6400 640m 700m 710m 8600 8600c E1405 E1505 1420 1425 1501 1520 1521 1525 1526
Latitude Series - 131L X300 D400 D410 D420 D430 D500 D505 D510 D520 D531 D600 D610 D620 D630 D631 D800 D810
Precision Series - M2300
Vostro Series - 1000 1400 1500
XPS Series - M1210 M1330 M140
PA-12 5U092 AA22850 U7088 F7970 N2765 T2357 F8834 450-10484 PA-1650-05D PA-1650-05D2 310-4408 1X917 310-2860 310-3149 CF823 310-9757

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка