Notebook Stand Omega Sub Zero up to 17"/16cm Fan/2 USB ports/Black

785,00 ден.   Спореди

Cooling Stand with fan and two USB ports
For notebooks and laptops from 10 "to 17"
Material: Metal and ABS
Dimensions (W / D / W): 300 * 350 * 30mm
Fan Dimension: 160 * 160mm
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 785,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooling Stand with fan and two USB ports
For notebooks and laptops from 10 "to 17"
Material: Metal and ABS
Dimensions (W / D / W): 300 * 350 * 30mm
Fan Dimension: 160 * 160mm
Speed: 900-1000RPM
Fan Noise: 25dB (min)
Lifespan: 30,000 hours
Max. air flow: 74.35CFM
Rated voltage: 5 VDC
Voltage: 0.35 A
Output power: 1.75W
USB port: 2 USB Hub
Weight: 950g
Color: Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка