Notebook Sleeve Targus TSS64000US Bex Polyester Padded up to 15.6" Blue

586,00 ден.   Спореди

General Features:
Color: Blue
Laptop case
Polyester
Zipper closure
Front pocket storage
Main compartment made scratch-resistant lining

Unit Dimensions:
11...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
Color: Blue
Laptop case
Polyester
Zipper closure
Front pocket storage
Main compartment made scratch-resistant lining

Unit Dimensions:
11.0 x 16.0 x 1.0-inches (H x W x D)
Weight: 0.5 lbs.

Дијагонала 15" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка