Notebook Skin A4 GSH-17L Love up to 17"

369,00 ден.   Спореди

-Exceptional image quality
-Tailor-made to fit notebook sizes: to 17" wide
-Self-adhesive backing - no damages on notebook surface once it is removed
-Waterproof and fade resistant surface...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 369,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 370,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-Exceptional image quality
-Tailor-made to fit notebook sizes: to 17" wide
-Self-adhesive backing - no damages on notebook surface once it is removed
-Waterproof and fade resistant surface - durable material will not fade or wash out colour

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка