Notebook screen LP156WH1 15

Notebook screen LP156WH1 15

7.265,00 ден.   Спореди

Notebook screen LP156WH1 15,6“ 1366х768 1CFL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.265,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook screen LP156WH1 15,6“ 1366х768 1CFL

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка