Notebook screen B170PW06

Notebook screen B170PW06

7.499,00 ден.   Спореди

Notebook screen B170PW06, 17.0“ 1440x3(RGB)x900 LCD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook screen B170PW06, 17.0“ 1440x3(RGB)x900 LCD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка