Notebook Power Adapter for Dell 90W 19.5V

1.150,00 ден.   Спореди

Input: 100-240V ~1.5A, 50/60Hz
Output: 19.5V 4.62A, 90W
Weight: 332 g
Color: Black

Package Included:
1 x AC Adapter
1 x Power Cord (120cm)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.150,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Input: 100-240V ~1.5A, 50/60Hz
Output: 19.5V 4.62A, 90W
Weight: 332 g
Color: Black

Package Included:
1 x AC Adapter
1 x Power Cord (120cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка