Notebook Lenovo Ideapad G510

32.000,00 ден.   Спореди

Processor: Intel Core i3-4000M -2.40GHz 3MB L3 Cache
Memory: 4GB DDR3 1600Mhz
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
АБЦ Стор http://abcstoremk.com   Детали 32.000,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel Core i3-4000M -2.40GHz 3MB L3 Cache
Memory: 4GB DDR3 1600Mhz
Storage: 1TB
Screen Type: 15.6" HD Led Backlight 1366 x 768 16:9
Graphic Processor: AMD Radeon R5 M230 1024 MB
Optical Drive: DVD-RW
Network: Ethernet, WIFI b,g,n, Bluetooth 4.0
Expansion Ports: USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, Multimedia Card Reader, RJ-45, HDMI, Audio I/O Jacks,
Camera: Yes, HD
Operating System: DOS
Battery: 6 Cell
AccuType Keyboard
Color: Black
Weight (Approximate): 2,59 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка