Notebook Dell Vostro 3558 i3-5005U 4GB/500GB/HD5500/DVDRW/15.6" HD AntiGlare/Linux

20.980,00 ден.   Спореди

Notebook Dell Vostro 3558 i3-5005U 4GB/500GB/HD5500/DVDRW/15.6" HD AntiGlare/Linux

Business class laptop
Processor: Intel® Core™ i3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz)
Memory: 4GB DDR3 160...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 20.980,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Dell Vostro 3558 i3-5005U 4GB/500GB/HD5500/DVDRW/15.6" HD AntiGlare/Linux

Business class laptop
Processor: Intel® Core™ i3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz)
Memory: 4GB DDR3 1600MHz
Storage: 500GB 5400 rpm Hard Drive
Graphics: Intel® HD Graphics
Display:15.6” HD Wide Screen LED Anti-Glare Display (1366x768)
Optical: Tray load DVD Drive (Reads and Writes to DVD/CD)

Wireless
802.11ac + Bluetooth 4.0, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1

HD 720P Webcam with Dual digital microphone array

Ports:
VGA out ; RJ-45 ;Power ;Headphone/Microphone combo jack ; (1) USB 3.0 ; (2) USB 2.0 ; SD Card Reader

Battery Life
Up to 8.5 hours of battery life

OS: FreeDos

Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка