Notebook Dell Inspiron 5559 i7-6500U/8GB/1TB/15.6" FullHD Touchscreen/Backlit Kb/Win10/Silver

39.625,00 ден.   Спореди

Notebook Dell Inspiron 5559 i7-6500U/8GB/1TB/15.6" FullHD Touchscreen/Backlit Kb/Win10/Silver

Processor : Intel Core i7-6500U up to 3.10 GHz 4MB Cache
Memory: 8GB DDR3L 1600MHz
St...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 39.625,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 39.980,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Dell Inspiron 5559 i7-6500U/8GB/1TB/15.6" FullHD Touchscreen/Backlit Kb/Win10/Silver

Processor : Intel Core i7-6500U up to 3.10 GHz 4MB Cache
Memory: 8GB DDR3L 1600MHz
Storage: 1TB SATA Hard Drive
Graphics: Intel HD Graphics 520
Display: 15.6 in Full HD LED touchscreen (1920 x 1080), 10-finger multi-touch support
Optical: DVD-RW

External Chassis Connections
HDMI™ 1.4a
USB 3.0 (1)
USB 2.0 (2)
Kensington lock slot
Media Card (SD, SDHC, SDXC)
10/100 RJ-45 Ethernet network

Camera
Intel RealSense 3D camera

Wireless
802.11ac + Bluetooth 4.0, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1
Up to 7 hours of battery life

2 tuned speakers with Waves MaxxAudio® processing
1 combo headphone / microphone jack

OS:Windows 10

Backlit Keyboard, TPM 2.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

[url=https://megaremont.pro/dolgoprudnyj-restavratsiya-vann]Ние ќе ги ажурира бања покрие во Dolgoprudny[/url]