NOTEBOOK CPU INTEL B800

8.244,00 ден.   Спореди

Шифра 36977 - NOTEBOOK CPU INTEL B800


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.244,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.317,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 36977 - NOTEBOOK CPU INTEL B800

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка