Notebook base-cooler 10up to 17 SP312

Notebook base-cooler 10up to 17 SP312

650,00 ден.   Спореди

Notebook base-cooler 10up to 17 SP312, USB 2.0 powered, One 200mm Silent DC fan.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 650,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook base-cooler 10up to 17 SP312, USB 2.0 powered, One 200mm Silent DC fan.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка